MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 15185070
nr 1518 5070
Stolar
Ett par, Jugend
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:07:25
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.